e-ticaret danışmanlığı?
Bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsunuz ancak nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İnternette yüzlerce farklı paket ve fiyat gördünüz, belki birbirinden çok farklı fiyat teklifleri aldınız ve kafanız iyice karıştı. İşte Netlam olarak, e-ticarete nereden başlamanız gerektiğini, aslında nelere ihtiyacınız olduğunu belirleyip size özel yol haritası çiziyoruz.
Bu yol haritası ile anlaşma süresi boyunca veya kendi ayaklarınız üzerinde durana kadar bizimle devam ediyorsunuz. İşin sonunda hem bir e-ticaret sitesine sahip oluyor hem de işi nasıl yöneteceğinize, nasıl ilerlemeniz gerektiğine hakim oluyorsunuz.  
Neler yapıyoruz, nasıl ilerliyoruz?
Öncelikle firmanızın kapasitesine ve sizin ihtiyaçlarınıza göre nasıl ve nelerle başlayacağımızı belirliyoruz. Örneğin talepleriniz özel bir yazılımı gerektiriyor ise bunun bilgisini veriyoruz. Standart bir e-ticaret sitesi ihtiyacınızı karşılayacak ise piyasadaki paketlerden birine sizi yönlendirip kurulum ve düzenleme sorumluluğunu üstleniyoruz.

Bu süreçten sonra tabiki tasarım desteği ve reklam desteği devreye giriyor. Çünkü e-ticarette ürün satmanın yolu iyi tasarım, iyi reklam ve iyi fotoğraflardan geçiyor. Bizimle ilerleyen tüm müşterilerimize bulunduğu maddi imkanlarını da göz önünde bulundurarak bütçesine göre en uygun yolu çiziyoruz.